Elektronická schránka

Pomocou elektronickej schránky máte vždy prehľad o Vašej komunikácii s bankou a dokumentoch.

 

Rozlúčte sa s papierovými dokumentami a privítajte elektronickú schránku v klientskom portáli Oberbank (internetbanking). Elektronická schránka Oberbank je modernou alternatívou k tradičným papierovým dokumentom. Doručovanie nie je len rýchlejšie ale aj ekologickejšie, ušetríte papier aj materiál do tlačiarne.

Úspora času

Dokumenty obdržíte rýchlejšie než poštou.

 

Prehľadne a bezpečne

Všetky dokumenty sú zoradené chronologicky a bezpečne uschované.

 

Bez samostatných prístupových údajov

Prihláste sa pomocou Vašich aktuálnych prístupových údajov do internetbankingu a nazerajte do elektronickej schránky. Všetko čo potrebujete, sú Vaše prístupové údaje do internetbankingu.

 

Bezpečná komunikácia

Online kontakt priamo s Vašou poradkyňou alebo poradcom.

 

Často kladené otázky

Kde nájdem elektronickú schránku?

Elektronická schránka sa nachádza v Klientskom portáli Oberbank (internetbanking) a nájdete ju pod menu „Schránka“. V prípade, ak už používate Klientsky portál Oberbank, nepotrebujete žiadne osobitné prístupové údaje, stačí ak sa prihlásite so svojimi aktuálnymi prístupovými údajmi pre eBanking cez https://www.banking-oberbank.sk. V prípade, ak ste novým klientom, obráťte sa na poradcu Oberbank na obchodnom mieste.

 

Môžem si sám zmeniť upozornenia na novú doručenú poštu?

Áno. Upozornenie pre určité dokumenty si môžete sami zmeniť v menu Nastavenia / Upozornenie. Pri dokumentoch, ktoré sú záväzné zo zákona, si nemôžete upozornenia voliť alebo meniť.