Dohodnúť poradenský termín

Máte otázky k produktom alebo iným bankovým témam? V niekoľkých krokoch si môžete jednoducho dohodnúť poradenský termín. Čím viac informácií nám poskytnete, tým lepšie sa môžeme pripraviť na poradenský termín s Vami alebo rýchlejšie spracovať Vašu požiadavku.

Vyberte si požadovaný termín

Prosím, oznámte nám Váš požadovaný termín. Príslušný poradca si Vami žiadaný termín overí a zašle Vám potvrdenie termínu alebo Vám navrhne alternatívny termín.


Osobne alebo digitálne?

Sami sa rozhodnite, či chcete poradenstvo na filiálke alebo prostredníctvom videa. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete stretnutie v jednej z našich filiálok, alebo si radšej dohodnete videoporadenstvo z domu - naši poradcovia Vám radi pomôžu s Vašimi problémami.

Vaše údaje


Chcete zaslať doplnkové informácie?

Čím viac informácií nám k Vašej žiadosti poskytnete, tým lepšie budeme môcť Vašu požiadavku spracovať. Napr: pri žiadostiach o financovanie Vaše potvrdenie o príjme za posledné 3 mesiace, preukaz totožnosti s fotografiou, povolenie na pobyt a pracovné povolenia pri občanoch krajín, ktoré nie sú členskými krajimani EÚ a údaje o financovaných objektoch.


*Povinné polia: Vyplňte, prosím, všetky polia označené hviezdičkou (*).