19.03.2020

Oberbank - Vaším spoľahlivým partnerom aj počas epidémie koronavírusu

 

Vážená klientka, vážený klient!

 

Epidémia koronavírusu predstavuje náročnú situáciu pre celý národ aj ekonomiku. V popredí pritom samozrejme stojí zdravie – naše, našich spolupracovníkov ako aj našich najbližších.


Avšak paralelne k tomu a bez ohľadu na momentálnu epidémiu koronavírusu je potrebné obchodné väzby – vzťahy s klientami a dodávateľmi - prispôsobiť aktuálnym udalostiam a rámcovým podmienkam.

Zamestnanci musia napr. pracovať na skrátené úväzky alebo sú uvoľnení z práce, aby sa mohli starať doma o svoje deti a všetky z toho vyplývajúce náklady, resp. výpadky tržieb musia byť nejako financované.

 

Oberbank ako silná regionálna banka je Vaším spoľahlivým partnerom a nenechá Vás v tejto ťažkej fáze osamotených!

 

Naše pobočky zostávajú aj naďalej otvorené. O aktuálych otváracích hodinách sa informujte na našej webovej stránke alebo u Vášho firemného poradcu, ktorý Vám je k dispozícii telefonicky a/alebo prostredníctvom e-mailu.

 

Podporíme Vás pri výzvach, ktoré z mimoriadnej situácie aktuálne vyplývajú, ako napr. pri financovaní prevádzkovej likvidity, alebo pri získaní prípadných štátom vyhlásených špeciálnych programov v súvislosti s COVID-19.

 

V prípade potreby kontaktujte prosím svoju firemnú poradkyňu / svojho firemného poradcu, s ktorými môžete Vašu konkrétnu situáciu prediskutovať, alebo využite naše informácie on-line.

 

Chceli by sme Vás požiadať o pochopenie, že v tejto pre nás všetkých náročnej situácii môže v individuálnych prípadoch dôjsť k určitému časovému sklzu pri riešení Vašich požadaviek.

 

Zostaňme v kontakte, aby sme pre Vás spoločne našli čo najskôr riešenie!


S pozdravom,

 

 

Vyhľadávač filiálok

S vyhľadávačom filiálok Oberbank nájdete rýchlo a jednoducho tú správnu!

 

Oberbank AG

Centrála Rakúsko

Untere Donaulände 28
A-4020 Linz

 

+ 43 732 / 7802–0
office@oberbank.at