Covid-19: Odklad splátok

Privátni klienti sú v čase korona-krízy vystavení neočakávaným výzvam.


Nenecháme Vás v štichu!

Žiadosť o odklad splátok

Sporiace účty a termínované vklady

Vyberte si, ktorý sporiaci produkt je pre Vás ten najlepší!

 

Financovanie

Ponúkame Vám optimálne financovanie pre každú príležitosť.

 

Vyznamenanie Börsianer: Oberbank ako „Najlepšia banka v Rakúsku 2018“**

Finančný časopis "Börsianer" ocenil najlepšie firmy a hlavy finančnej branže 2018 v Rakúsku, okrem iného aj najlepšiu Banku Rakúska a najlepšiu tuzemskú fondovú spoločnosť v Rakúsku.


"Börsianer" vyznamenal Oberbank ako "Najlepšiu banku v Rakúsku 2018" a "Najlepšiu univerzálnu banku v Rakúsku 2018".
*“Börsianer“ je finančný časopis špecializovaný na finančnú sféru so sídlom vo Viedni. Časopis je považovaný za významný zdroj informácií o finančnom sektore, jeho rebríčky sú uznávaným meradlom v národnej finančnej sfére.

 

**Ocenenia „Najlepší finančný podnik v Rakúsku 2018“ boli udelené odborným časopisom „Börsianer”. Test bol vykonaný podľa kvalitatívnych a kvantitatívnych metód, v trojpilierovom scoringovom modeli (Peergroup, ukazovatele, redakcia). Pri všetkých bankách sa zisťovali ukazovatele - zisk, rendita vlastného kapitálu, Cost-Income-Ratio a podiel vlastného kapitálu. Nominovaných bolo 153 finančných inštitúcií z piatich sektorov. Zverejnených bolo 138 podnikov, z toho 50 bánk. Vyhodnotenie celkového poradia ako aj analýzu ukazovateľov vykonala daňovo-poradenská spoločnosť BDO Austria. Cieľom je poskytnúť klientom bánk, poisťovní, fondových spoločností a dôchodkových a zabezpečovacích poisťovní prehľad o najlepších firmách v Rakúsku. Detaily:

Recommender 2016: vynikajúce ocenenie pre Oberbank!

Súťaž Recommender, ktorú organizuje Rakúsky zväz finančného marketingu, je ocenením pre banky, poisťovne a stavebné sporiteľne, ktorých klienti sú najspokojnejší, a preto svoj finančný ústav odporúčajú ďalej. Ocenenie sa udeľuje na základe ankety 9.000 klientov bánk, poisťovní a stavebných sporiteľní, ktorú realizoval v prvom štvrťroku roku 2016 inštitút pre prieskum trhu „Telemark Marketing“. Na vyhodnotenie ochoty ďalej odporúčať finančnú inštitúciu, a tým aj získanie podkladov pre udelenie ocenenia bola použitá metóda „Net Promoter Score“ (NPS®).


Oberbank bola ocenená za vysokú ochotu svojich klientov ďalej ju odporúčať a získala v segmente regionálnych bánk najvyššiu pečať kvality „Vynikajúca starostlivosť o klientov“ za rok 2016.


Získané ocenenie a potvrdenie vysokej spokojnosti našich klientov nás veľmi teší. Ďakujeme vám za vašu dôveru Oberbank!